- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
0
Sportowo stracimy, bo Ney to pilkarz ktory oprócz Messiego potrafil zrobic roznice w meczy, ale nie tacy kopacze z kraju kawy odchodzili: Romario, Rivaldo, Ronaldinho. Bez sprzedania kogos PSG, Neya nie kupi. Skoro co roku ma byc odwalana taka szopka, to ja dziekuje i IMO Bartomeu powinien wylozyc jaja na stól i powiedziec: albo grasz za obecny kontrakt albo PSG i nie ma podwyzki i wycofujemy wniosek o obywatelstwo Hiszpanskie, niech ci rotszyldzki zloty chlopiec Macron wydrukuje francuski paszport.
1
@Culé a muerte Jeśli chce, to niech idzie. No a skoro PSG faktycznie nie może zapłacić klauzuli, a Barcelona zamierza negocjować, to mam ciche nadzieje, że się skończy na ofercie 120 milionów euro + Marco Verratti. Te pieniążki przeznaczyć by można na sprowadzenie chociażby Dybali. No a klub ponoć ma przygotowany budżet na transfer pomocnika (plus jest kilku zawodników, którzy mogą odejść), tak więc pojawić mógłby się też ten Coutinho.
http://www.futhead.com/squad-builder/Slfwf00z4fJ0mKfJ0nnfJ0YUfo0ms!o0!nvi0RLfe0ijfe0whfM0Wqfj/
Ja bym był z takiej jedenastki bardzo zadowolony.
0
@Culé a muerte PSG juz podobno dogadalo sie na sprzedaz Matuidiego
1
@hen0x Skład świetny, ale trener musiałby to inaczej poukładać. Nie wyobrażam sobie stałej zmiany ustawienia na inne niż klasyczne 433 - cała szkółka pracuje od lat w ten sposób i to byłaby duża rewolucja.
0
@aligator Może po prostu Leo zacząłby się coraz bardziej zbliżać do środka boiska.
0
@hen0x Busquets na środku na DM, a Messi obok Verrattiego jako dwójka pomocników. Z przodu klasyczne tridente. Z tym, że Messi w środku pola to mniej biegania i tego głównie się boję.
0
@hen0x Składzik świetny, ale ustawiłbym to 4-4-2 z diamentem w pomocy. Boczni Verratti i Coutinho, Messi jak za dawnych czasów fałszywa dziewiątka, a Luis z Paolem czy tam Paulo na napadzie. Szkoda, że to mało możliwe, bo to skład marzeń... Zawodnicy świetnie pasujący do Barcy i tacy, których darzę dużą sympatią jak Dybala. Transfer MV uważam za realny o ile FFP miałoby narobić porządnego smrodu. Coutinho dla mnie już jest Blaugrana. Jak Neymarek odejdzie to na pewno go sprowadzą. Jeśli jednak nie, to jest to najlepsza opcja do pomocy. Dodatkowo jest ponoć człowiekiem łagodnego charakteru. Może byłby łącznikiem między Jr a resztą szatni i ogarnąłby swojego nadętego kolegę. Po takim smrodzie jaki zrobił wskazany byłby ktoś spoza szatni, żeby "odświeżyć" atmosferę. Co do Dybali- piłkarsko nie jestem do niego przekonany, ale jakoś go lubię. Chciałbym go zobaczyć w naszej koszulce.
0
@Bartek22 Czy my potrzebujemy Dybale?
0
@Culé a muerte Powiem tak. W tej taktyce 4-4-2 wydaje się fajnie pasować jako partner dla Suareza, ale w ogóle ten transfer jak już to tylko dodatek do np. Coutinho. Za Neymara to żadne zastępstwo. Skrzydłowy z niego jak ze mnie baletnica.
0
@Bartek22 IMO Dybala do talent ale to nie jest pilny dla nas transfer.