La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1782 Culés

0

Czy ktoś z Was korzysta z PS4 Pro i mógłby się podzielić wrażeniami?

0

@killingjoker101 korzystalem u znajomego, parametry lepsze, wrazenia z gry tez ciut lepsze. Jezeli chcesz kupic konsole od Sony, to jezeli nie masz "starej" 4 to kup PRO, ja zmiany ze zeyklej na nowa nie polecam, zdecydowanie lepiej poczekac na 5 ;)

0

@Szczepano Coś słyszałem, że ma być gotowa 2019/20.

0

@killingjoker101 Kupiłem 4 dni temu. Dużej różnicy nie widzę, ale to też wynika z tego, że nie grałem jeszcze w wiele gier. Myślę, że warto jest dołożyć 5 stów za płynniejszą, ładniejszą rozgrywkę i ogólnie lepsze wrażenia z gier przez najbliższe kilka lat. Myślę, że za niedługo zwykła wersja może mieć małe problemy z takimi produkcjami jak chociażby The Last of Us 2, które pojawi się w następnym roku.

0

@VEB931 Właśnie się waham, bo mam podstawową wersję. Ale dużo gram, a czekać 3 lata na nową generacje, chyba lepiej z mocniejszym modelem.

konto usunięte

0

@killingjoker101 A ja się waham czy ps4 (obojetnie jakie) czy xbox one s, bo pad od xboxa mnie bardziej przekonuje a nie bede kupowal pada w ksztalcie xboxa do ps4 za 500zl czy wiecej...

0

@BooKeeR Microsoftowi trzeba przyznać, że pady do Xboxa są bardzo wygodne. Ale mało eksów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?