La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

0

W życiu bym się nie zgodził na żadnego gracza P$G niech szejk buli klauzule i wszystkie inne podatki ale nasz zarząd to miękkie piz... tak więc przyjmą jakiś szrot typu Di Maria i ze 160 baniek na czym szejk sporo zaoszczędzi.

4

@FcBforever221 jedynie Verratti +140mln

1

@Messibestplayerintheworld Szejk to nie frajer żeby oddać takiego gracza i dopłacić tyle.

1

@FcBforever221 ja sie dziwię zarządowi Barcy, powinni postawić sprawę jasno, Verratti i kasa bądź pełna kwota klauzuli i finito. jeżeli PSG wcisnie jak to nazwałeś szrot to się FCB się sfrajerzy i chyba na poważnie zwątpię w postawienie tego klubu na nogi...

0

@burcioszka Ale oni nie postawią sprawy jasno i kolejny raz nasz klub będzie posmiewiskiem

0

@FcBforever221 Ja się obawiam o tego pajaca Di Marię, bo gra z 11 którą musi przejąć Ney, poza tym może się teraz nie łapać do składu.. Ewentualnie 10 Pastore, nie wyobrażam sobie żeby wziął inny numer..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?