La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

0

Pewnej części użytkowników się smutno robi bo Neymar będzie zarabiał miliony gdzie indziej...
Czy serio te osoby nie mają ciekawszego życia?

Był Roni, który miał mega charakter i wyciągnął Barcelone z dolka to tym bardziej bez Neymara sobie poradzimy! Poza tym to tylko piłka nożna, która przez ogromne pieniądze zaczyna tracić urok :(

1

@Matt_i1992 Tutaj to w ogóle jest turbo beka, ludzie piszą że Veratti chciał tu grać, czy Coutinho, a żaden z tych zawodników nie dał na to najmniejszego sygnału.
To taki przykład, żyją złudzeniami "Neymar kochał Barcelonę", "Veratti to niewolnik PSG", "Głupi Liverpool będzie Coutinho trzymał".
W większości kibice tutaj, to pokłosie tych sukcesów Barcelony za Guardioli, i po prostu to młodsi użytkownicy, bardzo emocjonalni, dla których jest tylko jeden słuszny klub, a reszta to smarowanie Pereza, i arabskie niewolnictwo.

1

@ibrakdabra43 Bardzo trafny komentarz. Zgadzam się, ale czy nie da sie pomyśleć choć trochę? Przecież Barca nie istnieje od 5 lat..

0

@ibrakdabra43 Verratti nie dał najmniejszego sygnału? Niezbyt dobrze śledziłeś doniesienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?