La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

10

nie chcę nawet widzieć co się będzie działo na tej stronie, jeśli PSG wywaliło by nas z LM :D

przypominam, że ostatnio dostaliśmy od nich 4:0 i w rewanżu uratował nas właśnie Neymar i sędzia.

Nie wiem skąd u niektórych taka pewność, że ogramy PSG w starciu albo skąd to snucie marzeń jak to ich zlejemy. Lepiej się tak nie napalać, będzie bardziej bolało

0

@hoeniker  >finał
>Barca-PSG
>88min
>0-1
>Neymar
>fcbarca przeciążona

0

@hoeniker  Raz jak PSG bylo duzo slabsze w 2013 roku to skonczylo sie na dwoch remisaxh bramkowych.

Ogolnie na ten moment to jak sie Messi posypie to jestesmy powiedzmy w trudnym polozeniu

0

@mekston do tego teraz dochodzi oprócz Neymara jeszcze Alves. To jest walczak z mentalnością zwycięzcy i wciąż gość z topu

0

@hoeniker  Narazie to 3x w fazie pucharowej z nimi gralismy i tylko raz bylismy wyraznie lepsi a w kazdej z tych potuczke bylismy jednak faworytem / zdecydowanym faworytem. Teraz juz tak nie bedzie niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?