La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

2

Niektórzy sa tak prymitywni, ze potrafią po filmiku przestać życzyć Neymarowi wszystkiego najgorszego.
Prawdziwi kibice dziękują Neymarowi, za szczerość i wszystko co dla nas zrobił

konto usunięte

1

@barcaclue97 A skąd wiesz, że był szczery?

0

@al Fayed Bo nie powiedział ze zostaje a na następny dzień odszedł jak większość piłkarzy w dzisiejszych czasach.
Niektórzy jednak wola słodkie kłamstwo niż najgorsza prawdę

konto usunięte

1

@barcaclue97 Niektórzy nie lubią z kolei nielojalności. Nie mowimy o zawodniku rezerwowym, ale o głownej postaci naszego projektu, opłacanej i tak zbyt dobrze.

0

@al Fayed Opłacanej zbyt dobrze ?
15 mln (jeżeli się nie mylę) to jest zbyt dobrze dla pialkrza który jest na szczycie jeżeli chodzi o marketing?
Nielojalność? On kiedyś powiedział ze zostaje tu na zawsze ?

konto usunięte

0

@barcaclue97 Nie wypełnil kontraktu do którego sie zobowiazal. Teraz juz wiesz czemu jest nielojalny? I zrobil to na przekor klubowi. Tak, byl zbyt dobrze oplacany, o czym mowil nawet Cruyff.

0

@al Fayed Z czystej ciekawości, czyli jakby wypełnił kontrakt i odszedł za darmo byłoby lepiej według Ciebie ?

konto usunięte

0

@barcaclue97 Jakby Barca chciała go sprzedac, to byloby najlepiej. A ze nie chciala to jest nielojalny. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

0

@al Fayed Ja tak nie uważam (bo w sytuacji gdy on by chciał odejść, a Barca by go nie chciała sprzedać to musiałby wypełnić kontrakt aby być lojalnym), ale masz prawo mieć swoje zdanie.
Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?