La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

17

Barcelona dzisiaj lub jutro ma "uruchomić" klauzule 32 milionów zapisanych w kontrakcie Inigo Martineza .

Hiszpan ma zostać zaprezentowany we wtorek po meczu o puchar Gampera z Chapecoense
Sam zawodnik chce odejść do drużyny Ernesto Valverde
[SPORT]



Pewnie plota ,kolejna xD

2

@patrykzmc2000 mam nadzieję że nie przejdzie, eh rezerwowy za tyle siana. To Umtiti już tańszy był

konto usunięte

0

@patrykzmc2000 Sport same bzdety pisze, byle pisać, byle było.

12

@dasouzar11 32mln za takiego zawodnika przy obecnych transakcjach to nie jest wygórowana cena. Bardzo dobry obrońca.

konto usunięte

0

@nowota23 a Dobrze gra w w powietrzu Przy tych 181 cm? Troche niski.

7

@Jakub789 Umtiti też jakimś gigantem nie jest. Hiszpan dobrze wyprowadza piłkę, jest szybki, gra w jednym z lepszych klubów w Hiszpanii, z którym w ostatnich latach mieliśmy problemy, wiec ten transfer jak najbardziej ok.

1

@Jakub789 proszę zauważyć, że wzrost przy dobrym wyskoku nie jest decydujący.

konto usunięte

1

@Jakub789 Umtiti ma 182 i jakoś nikt nie narzeka :)

0

@Jakub789 Będąc dokładnym to wg transfermarket Inigo ma 182cm wzrostu, a po drugie w styczniu najprawdopodobniej przychodzi gigant 195cm.

konto usunięte

0

@nowota23 Przekonałeś mnie do Jego osoby.:)

0

@nowota23 Nie w styczniu a w sierpniu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?