La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1533 Culés

0

Ogólnie jestem jak najbardziej za transferem Dembele i sądzę, że chłopaczek bardzo się u nas rozwinie jednak martwi mnie w nim jedna rzecz mianowicie odczucie, że jego drybling jest bardzo przeciętny. On praktycznie nie używa żadnych zwodów tylko łamię ciągle z jednej nogi na drugą. Mi osobiście pod względem prowadzenia piłki i dryblingu bardzo przypomina Robbena, którego nie trawię. Być może się mylę, nie oglądałem aż tylu meczów Borussii w tamtym sezonie. Co o tym sądzicie?

konto usunięte

12

@Konias4318 



Jak zawodników mija Messi? Nie robi jakiś tricków itd. Neymar za to nadużywał machania nogami nad piłką w wyniku czego bardzo często irytował i tracił piłkę. Gość ma 20 lat a robi ich jak chce.

1

@DamianVeB11 Do tego jeszcze szybszy od Neya

konto usunięte

3

@matirix20 W to szczerze wątpię, ale na pewno jest szybki.

0

@DamianVeB11 W FUT ma większy pace niż Neymar xD

0

@Konias4318 Też odnoszę wrażenie, że piłka mu trochę przeszkadza przy nodze. Profilem bardziej mi w Barcie Dybala pasuje. Do tego lewą nogę ma bardzo dobrze ułożoną.

0

@matirix20 Polemizowałbym. Ney za to jest lepszy technicznie i ma lepszy przegląd pola.

konto usunięte

0

@Cvzx Oh przecież FUT jest wyznacznikiem skilla w rzeczywistości, racja. Taka ciekawostka: w FUT Messi ma 86 podań, a Payet 87 :)

konto usunięte

0

@hank_moody Za to Dembele jest obunożny, Rybaka zagra tylko na PS i ŚPO/N. My potrzebujemy LS.

0

@DamianVeB11 Dobra cofam. Obejrzałem wcześniej jakiś zły filmik, teraz obejrzałem parę innych i chłopak naprawdę wydaje się mega!

konto usunięte

0

@Konias4318 Ma wszystko aby grać u nas na LS :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?