La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

5

Kilka nieścisłości, które zauważyłem z wypowiedzi brazylijskiej mafii.
W swoim pożegnaniu(dodam tutaj, że ktoś tak głupi jak Neymar nie mógłby tego napisać, ta wypowiedź jest wybielająca i usprawiedliwia wszystkie rzeczy, za które go ludzie szkalują, że kasa, że ojciec go zmusił itp., no pod publiczkę jak dla mnie, jest to bardzo ładne, ale zbyt ładne, żeby mogło być szczere). Mówi tam, że ojca przepraszam, bo on chciał, żebym został w Barcelonie. Ten sam ojciec powiedział ostatnio, że chciał pozostania, ale zmienił zdanie po tym, jak potraktował go zarząd. Czyli chciał transferu czy nie?
Następnie Neymarek powiedział, że nie tłumaczył się mediom, bo uważał, że wszystko jest jasne. Czyżby? W innym wywiadzie powiedział, że podjął decyzję 2 dni temu(to było wczoraj, już 3 dni :D), więc jak wszystko mogło być jasne, skoro on sam nie wiedział?
Wreszcie powiedział, że pieniądze się nie liczą, nie zachęciła go też brazylijska kolonia, ani wyjście z cienia Messiego. No to co w końcu? Tutaj kończą się argumenty, które i tak są słabe. Nowe wyzwania?
Zostawił Barcę, TOP2 zespołów na świecie, piękną historię, ziomków, możliwość wygrywania trofeów, wiele innych rzeczy dla nędznego PSG, bo mu się wyzwań zachciało?Gość przeczy sam sobie. Jak piłkarz może zostawić zespół lepszy dla gorszego, gdzie za lepszym przemawia masa argumentów, a za gorszym jedynie "nowe wyzwania". I jeszcze odwołanie do niejakiego Daniego Alvesa. Jak to powiedział Neymar, to była najtrudniejsza decyzja w życiu i zasięgnąłem opinii wielu osób. Nie wierzę, że Alves go nie namawiał, tutaj nie mam wytłumaczenia dlaczego tak myślę, po prostu tak mi się wydaje. To są Brazole, im nie można ufać. Już bardziej wierzę zarządowi, bo oni, choć tak, jak Neymarowie, też do Barcy przywiązani nie są, to są przywiązani do stołków i na pewno swoją robotę starają się wykonywać dobrze, jeżeli nie dla dobra klubu, to właśnie dla wspomnianych stołków.

konto usunięte

2

@Bartek22 Wyzwaniem byloby przejscie do mniejszego klubu, za ktorym nie stoi panstwo. Gdyby w gre nie wchodzlily tak duze pieniadze, wielu zaakceptowaloby jego decyzje i nie pisalo deprecjonujaco - "Neymarek"

konto usunięte

0

@Bartek22 Ale dlaczego szukasz argumentów które świadczą o słuszności tego transferu, odszedł bo uważał to za stosowne, po co drążyć temat.

0

@DamianVeB11 Drążę w celu znalezienia sensu i stosowności transferu. Niestety na próżno.

0

@Bartek22 Chce wygrać LM z klubem, który poprowadzi do triumfu jako wielka, samodzielna gwiazda i dodatkowo zarobi solidny hajs. Gdzie tu nie widać seansu?

0

@RaulGarciatoGbur Przeczytałeś co napisałem ze zrozumieniem? Neymarek wyraźnie powiedział, że nie chodzi mu ani o pieniądze ani o cień Messiego, więc jest albo idiotą albo kłamcą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?