La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

konto usunięte

0

Mam takie pytanie do osób twierdzących że mamy 100M na pomocnika w tym okienku niezależnie od transferu Neymara
O ile się nie mylę, budżet transferowy blaugrany jest mniejszy od 100M, a my już kupiliśmy Semedo. Z tego co kojarzę transfer Gomesa, jako okazja na rynku transferowym został zrealizowany częściowo z kasy z tego roku (jak pan Robert powiedział) . Więc skąd te pieniądze??? Obyśmy skończyli po tym okienku z Dembele i Coutinho i będę kontent

1

@oleka222 Chyba od początku sezonu 17/18 mamy nowe umowy sponsorskie więc wpływy od nich mogą zmienić budżet. Tak naprawdę nikt nie wie jaki mamy budżet są to tylko domysły mediów i zwykłych ludzi.

0

@oleka222 Podobno budżet transferowy to 75 baniek na to okienko(już bez uwzględnienia Gomesa)+sprzedaż Rafinhów i Munirów. Kupiliśmy kolesi za łącznie 47 baniek, jeszcze odszedł Tello. Załóżmy, że zostało 30. Mimo to starali się o Verrattiego, a potem Coutinho jeszcze przed odejściem Neymara. Rok temu mówili, że budżet to 60 na okienko, a na 2017 będzie 25, bo Gomes był okazją rynkową. Tak naprawdę cholera wie ile oni mają hajsu. Na pewno jesteśmy w stanie kupić po odejściu Neymara Coutinho, Dembele i Inigo. Cholera wie ile oni mają hajsu. Dla mnie to jest pic na wodę, żeby bie wołali więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?