- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 914 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 914 Culés
4
Odnoszę wrażenie, że ludzie tutaj zwracają uwagę na "dobry" lub "zły" nie zwracając uwagi na szczegóły.
Dziwi mnie skąd w ogóle pomysł, żeby ściągnąć Dybalę. Nie lepiej kupić pomocnika, choćby był gorszy, ale bardziej przydatny? Ten Dybala to mi się kojarzy z takim typowym 4-4-2, jeden w ataku silny, wysoki, a drugi mniejszy napastnik, właśnie taki Dybala. Przede wszystkim patrząc na taktykę. W Barcelonie jest 4-3-3 i nie ma co kombinować z jakimiś 3-4-3 albo 4-2-3-1. Dla mnie to nie przejdzie i nie ma co go na siłę kupować.
Na zastępstwo Neymara potrzeba kogoś o podobnym profilu. MSN idealnie funkcjonowało. Messi kreator, Suarez od gryzienia i strzelania, a Neymar taki przecinak, robił dużo szumu. Według mnie Coutinho tylko do pomocy, brakuje mu szybkości. Jasne, dzięki technice, zwinności poradzi sobie na LS, ale to nie będzie to. Hazard z kolei to taki prawonożny Messi, więcej ma w sobie z kreatora niż przecinaka. Według mnie Dembele jest zdecydowanie najlepszą opcją, szybki, świetny technicznie, przebojowy, bardzo młody i kibic Barcelony. Jedyny minus to pozycja na boisku. Co prawda jest obunożny, ale jednak bardziej leży mu lewa nowa, a przynajmniej tak mi się wydaje. Poza tym nie ma żadnych wad, oprócz ceny oczywiście, ale Hazardy pewnie jeszcze droższe. Myślę, że naprawdę warto. Oprócz Mbappe "najgorętsze" młode nazwisko w Europie.
A z tym Paulinho mam nadzieję, że chcieli tym transferem zatrzymać Neymara, ale sobie odpuścili. Zupełnie niepotrzebny transfer. Na pozycji DM szkółka "rodzi" najwięcej talentów i szkoda by ich było zmarnować. Poza tym są już Rakitić i Gomes. Trzeci to już za dużo, za chwilę jakiś tartak razem zbudują.