- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1785 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1785 Culés
3
Rok temu jak przyjsc mial Denis czy Paco to tez bylo ochow i achow jacy to oni nie sa wybitni.posmieje sie z was szczerze jak przyjdzie Dembele i bedzie gral wielkie gowno.
17
@Kibic1985 wielkie powiadasz, dobrze że nie potężne...
0
@barcelonaLM Przepotezne...
0
@Kibic1985 o szit
9
@Kibic1985 Naprawdę porównujesz Dembele do Denisa czy Paco Alcacera? Dembele jest o 3 lata młodszy, a już co najmniej 3 razy lepszy i z jego potencjałem może być jak nie najlepszy, to wśród najlepszych na świecie za kilka lat. Co za porównanie...
5
@Kibic1985 Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy Paco w Valencii a Dembele w BVB to szczerze gratuluje.
1
@barcelonaLM P O T Ę Ż N E
5
@Kibic1985 dziwny masz sposob kibicowania, czym innym jest ocena zawodnika, a czym innym "zyczenie" komus czegos- normalnym jest, ze kibicuje sie kazdemu zawodnikowi Barcy, takze Gomesowi czy Paulinho jakby jednak przyszedl (chociaz na logike wydaje sie, ze to wyrzucanie milionow w bloto) i dziwi mnie, ze dla wlasnej satysfakcji zyczysz jakiemus pilkarzowi by ewentualnie gral u nas g*wno
1
@Kreaton ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@sewciu50 Dobrze,panowie,obrzucajcie mnie blotem a ja przyznam sie do bledu jesli on przyjdzie i bedzie gral tak jak to wiekszosc mowi.
0
@Kibic1985 Za Paco chyba mało kto był, a Denis jakby miał aż taki potencjał to Barca by go nigdy nie sprzedała- patrz Messi. I nie kosztował 100mln tylko 3 bodajże.
0
@Mith Co ty chrzanisz.nikomu nie zycze zle tylko troche to naiwne myslenie pisac ze Dembele kogos tam zjada i jest genialny a taki mlody.genialny ,boski to byl Leo jak byl mlody i nikogo innego swiat futbolu nie wydal kto by mu dorownal w ostatnich latach.powtarzam nikomu nie zycze zle tylko po co tak sie zachwycac kims kto u nas nic jeszcze nie pokazal?jaki ma to sens skoro za pol roku ,rok obrzucisz go gownem?
0
@ViscaBarca123 Nie jestem pamietliwy ale jestem wzrokowcem i jak Francuz do nas dolaczy i nie bedzie gral porywajaco a zenujaco np.to zobacze co kto pisze i posmieje sie w duchu ,nieoficjalnie:)
0
@ViscaBarca123 Chyba jestes wrozbita Maciej tak w ogole?no przyznaj sie ;P
2
@Kibic1985 Dobrze. Będę czekał. Według mnie Dembele, jeśli w ogóle przejdzie do Barcelony to będzie strzałem w 10. Z takim potencjałem, mając u boku Messiego może być tylko lepszy, a nie grać "gówno". Ma dopiero 20 lat, a już 2 świetne sezony - ostatni w Borussi i jeszcze ostatni sezon w Rennes, gdzie w 27 meczach strzelił 17 goli i zaliczył 5 asyst.
0
@Kibic1985 Wybacz, ale w tej chwili to określenie bardziej pasuje do Ciebie. :-)
0
@ViscaBarca123 Bo napisalem ze jesli tak bedzie to sie posmieje.piszesz ze on bedzie najlepszy w przyszlosci to mnie tym zainteresowales :)
0
@ViscaBarca123 Litosci ,BvB i Rennes do Barcy brakuje jakies pare lat swietlnych obecnie.
0
@Kibic1985 Z drugiej strony Ty piszesz już o śmianiu się ze zwolenników transferu Francuza, gdy on będzie grał "gówno". :-)
I tak możemy pisać w nieskończoność. Czas pokaże, czy nasz genialny zarząd w ogóle go sprowadzi na Camp Nou. :)
0
@ViscaBarca123 O wlasnie.sumujac nasze wypowiedzi ja mam nadzieje ze sie sprawdzi jak przyjdzie a Wy juz wiecie ze sie sprawdzi choc jeszcze nie przyszedl.sam pisalem ze na wolne przestrzenie ,do dlugich podan od Leo bedzie swietnym pilkarzem jesli sie odnajdzie,wiec go nie skreslam ale nie sadze ze juz mozna go wskazywac jako nastepce Neya