La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

69

FC Barcelona przyspieszyła negocjacje ,żeby pozyskać Dembele i złożyła oficjalną ofertę. Oferta to około 70 mln + bonusy. [Di Marzio]

Coraz lepsze źródła coś sugerują. Widać Barca nie zaczyna od 100 mln i bardzo dobrze. ::))

0

@BarcaInfo Gdyby udało się go kupić za tyle to byłaby baja :D

9

@BarcaInfo No, Di Marzio to już nie byle co, jest dobrze. Ciśniemy po Dembele i Coutinho.

0

@BarcaInfo Wydaję mi się, że trochę późno jak na pierwszą oficjalną ofertę. Ale rozumiem, że musieli ją dokładnie w klubie przemyśleć, nie składa się byle jakich ofert opiewających na takie kwoty.

0

@BarcaInfo Nie wierze poki nie bedzie oficjalki.wolalbym Hazarda ale to nie koncert zyczen

konto usunięte

8

@BarcaInfo Czy ty bidoku kiedyś odpoczywasz od szukania tych informacji? Non stop masz świeże newsy i dla nas to bardzo dobrze ale wykończysz się przed tym komputerem :)

1

@VickyFCB Spokojnie Vicky,nie martw się. :))

7

@VickyFCB Nie wpadłaś na to, że sam dopina te transfery a źródła które podaje to tylko przykrywka? :D

konto usunięte

0

@BarcaInfo To chyba musielibyśmy dać 70 + 100 w bonusach.

konto usunięte

0

@Konias4318 *wpadłaś :D

0

@aligator Mój błąd, mam nadzieję, że koleżanka się nie gniewa :D

0

@masq Podobno w bonusach było 40 milionów. TO nadal za mało by przekonać Borussie.

konto usunięte

1

@Konias4318 Oczywiście, że się nie gniewam :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?