- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
5
Co do Neymara, to szanuję jego decyzję odnośnie odejścia i nic do niego nie mam. Nadal go lubię i uważam za wyjątkowego zawodnika. Jednak jedną rzecz schrzanił bardzo. Zamiast tak długo zastanawiać się nad swoją przyszłością, powinien dużo wcześniej (najpóźniej na początku lipca) poinformować zarząd o tym, że odchodzi. Wtedy Barca dogadałaby się po cichu z Dembele oraz Coutinho, informując ich (a przynajmniej Dembele) o tym, że Ney odchodzi i będą mieć pewne miejsce w składzie. Co na tym byśmy zyskali?
-Zarówno Liverpool, jak i Borussia nie oczekiwałyby aż tak dużych pieniędzy, nie wiedząc, ile forsy wkrótce wpłynie na nasze konto
-Negocjacje powinny pójść sprawniej i szybciej
-Zawodnicy przychodząc wcześniej, mieliby więcej czasu na zgranie się z zespołem i byliby lepiej przygotowani do SPH
Ney o swojej decyzji powiedział dopiero na przełomie lipca i sierpnia, kiedy to czasu na transfery co raz mniej, a kluby mniej chętnie oddają swoich graczy. Gdyby wszystko z Neyem było dogadane wcześniej po cichu, to wtedy nikt nie mógłby złego słowa powiedzieć odnośnie jego odejścia. A tak niestety pozostaje ten niesmak. Niesmak, który zniknie, jeśli Cou i Dembele do nas wkrótce trafią. Jednak mimo wszystko można było to lepiej rozegrać.
3
@LuisSalvano A już te ręce sobie obciąłeś?
0
@JusT Do It. Nie wiem, o czym piszesz. Jednak podejrzewam, że samemu musiałeś obciąć sobie coś, co masz między uszami, ponieważ wypisujesz jakieś wyssane z palca rzeczy.
0
@LuisSalvano Już nie pamiętasz tych głupot co wypisywałeś przed transferem Neymara? Słabą pamięć masz w takim razie.
1
@JusT Do It. No ten transfer to jest niestety kompromitacja Barcy. Neymar zrobił zarząd na szaro, bo każdy wie, że teraz Barca ma pełno kasy i potrzebuje zastępstwa, dlatego nikt nie będzie obniżał swoich żądań finansowych. Taki skok na Neymara przez PSG zostawiając Barcelonę bez gracza i z koniecznoscią szybkich zakupów (a czasu mało) to jednak upokorzenie, niestety.
0
@JusT Do It. W takim razie podeślij mi komentarz, w którym napisałem, że obetnę sobie ręce, jeśli Ney odejdzie. Poza tym, Twój durny komentarz nie ma nic do tego, co napisałem powyżej.
0
@LuisSalvano Dzięki za info. Fortunę mam blisko siebie, więc zaraz skoczę postawić za 5 stów. A ile wynosi kurs na to, że odejdzie?
Twój komentarz.
Postawiłeś te 5 stów?
0
@JusT Do It. Widzę, że za pierwszym razem nie zrozumiałeś. Przytocz komentarz, w którym napisałem, że utnę sobie ręce.