La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

5

Co do Neymara, to szanuję jego decyzję odnośnie odejścia i nic do niego nie mam. Nadal go lubię i uważam za wyjątkowego zawodnika. Jednak jedną rzecz schrzanił bardzo. Zamiast tak długo zastanawiać się nad swoją przyszłością, powinien dużo wcześniej (najpóźniej na początku lipca) poinformować zarząd o tym, że odchodzi. Wtedy Barca dogadałaby się po cichu z Dembele oraz Coutinho, informując ich (a przynajmniej Dembele) o tym, że Ney odchodzi i będą mieć pewne miejsce w składzie. Co na tym byśmy zyskali?

-Zarówno Liverpool, jak i Borussia nie oczekiwałyby aż tak dużych pieniędzy, nie wiedząc, ile forsy wkrótce wpłynie na nasze konto
-Negocjacje powinny pójść sprawniej i szybciej
-Zawodnicy przychodząc wcześniej, mieliby więcej czasu na zgranie się z zespołem i byliby lepiej przygotowani do SPH

Ney o swojej decyzji powiedział dopiero na przełomie lipca i sierpnia, kiedy to czasu na transfery co raz mniej, a kluby mniej chętnie oddają swoich graczy. Gdyby wszystko z Neyem było dogadane wcześniej po cichu, to wtedy nikt nie mógłby złego słowa powiedzieć odnośnie jego odejścia. A tak niestety pozostaje ten niesmak. Niesmak, który zniknie, jeśli Cou i Dembele do nas wkrótce trafią. Jednak mimo wszystko można było to lepiej rozegrać.

konto usunięte

3

@LuisSalvano A już te ręce sobie obciąłeś?

konto usunięte

0

@JusT Do It. Nie wiem, o czym piszesz. Jednak podejrzewam, że samemu musiałeś obciąć sobie coś, co masz między uszami, ponieważ wypisujesz jakieś wyssane z palca rzeczy.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Już nie pamiętasz tych głupot co wypisywałeś przed transferem Neymara? Słabą pamięć masz w takim razie.

1

@JusT Do It. No ten transfer to jest niestety kompromitacja Barcy. Neymar zrobił zarząd na szaro, bo każdy wie, że teraz Barca ma pełno kasy i potrzebuje zastępstwa, dlatego nikt nie będzie obniżał swoich żądań finansowych. Taki skok na Neymara przez PSG zostawiając Barcelonę bez gracza i z koniecznoscią szybkich zakupów (a czasu mało) to jednak upokorzenie, niestety.

konto usunięte

0

@JusT Do It. W takim razie podeślij mi komentarz, w którym napisałem, że obetnę sobie ręce, jeśli Ney odejdzie. Poza tym, Twój durny komentarz nie ma nic do tego, co napisałem powyżej.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Dzięki za info. Fortunę mam blisko siebie, więc zaraz skoczę postawić za 5 stów. A ile wynosi kurs na to, że odejdzie?

Twój komentarz.
Postawiłeś te 5 stów?

konto usunięte

0

@JusT Do It. Widzę, że za pierwszym razem nie zrozumiałeś. Przytocz komentarz, w którym napisałem, że utnę sobie ręce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?