La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

5

Jak była ta saga z Neymarem to się jakoś tak nie przejmowałem za bardzo. Stwierdziłem sobie co będzie to będzie i tak nie mamy na to wpływu i uważałem, że jeśli Neymar chce odejść to faktycznie powinien to zrobić.

Natomiast teraz przy tej medialnej "zabawie" z Coutinho trochę bardziej mnie to rusza. Gdy już wydawało się, że pewnie ściągniemy i Cou i Ousmane to nagle jakieś niby komplikacje, a kursy na Skybet na Brazylijczyka bardzo spadły (transfer do FCB - 1,8, pozostanie w LFC - 1,91). Niby ciągle wg Skybet bardziej prawdopodobne jest, że Cou zagra w przyszłym sezonie w Barcelonie, jednak nie podoba mi się, że prawie już te kursy się zrównały.

Na szczęście na Dembele jest tylko 1,1 na przejście do nas i aż 6,5 na pozostanie w BVB.

0

@KamQiX 1,1 to nawet w meczach rzadko się zdardza. Coś w tym musi być.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?