La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

15

Panie i Panowie !!!
Jutro rusza Premier League, za 3 dni pierwsze w sezonie El Clasico w Superpucharze Hiszpanii, za 6 dni drugi klasyk, a za nieco ponad tydzień rusza La Liga !! Boże jak człowiek na to czekał ! :D Ależ szybko zleciała ta przerwa wakacyjna ! ;)

0

@bixmix Szkoda ze nadal transferów nie widać ;(

5

@eryczek09 Oj tam jeszcze jest przecież dużo czasu do zamknięcia okienka. Trzeba być dobrej myśli ;) Ja nadal wierzę, że Coutinho i Dembele do nas przyjdą, a wtedy okienko transferowe będzie mega udane.

0

@bixmix Jesli przyjda Cou i Dembele (jesli!) to i tak na pierwszy rzut oka trudno mowic o mega udanym okienku - skoro stracilismy Neymara i nie pozyskalismy Verrattiego.

Nadal nie mielibysmy zawodnika potrafiacego kontrolowac srodek pola - chyba ze nagle okaze sie ze Roberto ma takie umiejetnosci.

Ja bym ujal to inaczej - przyjscie Cou i Dembele to jest subtytut tego o czym duza grupa osob tu marzyla i na pewno dalby nadzieje ale nie ujalbym tego jako 'okienko mega udane'

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?