La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1801 Culés

5

Mimo wszystkim głosom z niebios, uważam ze Barca musi wydać to ponad 250 milionów zeby sciagnac klasowych zawodników.

Po pierwsze odchodzi Neymar, czyli genialny napastnik. Mimo wzzystko watpie zeby Deulofeu mógl równie dobrze podawać i strzelać.

Po drugie w zeszłym sezonie nie mieliśmy pomocy. W tym sezonie jesli nie kupimy Coutinho na pozycje Iniesty bedzie tak samo. A nawet gorzej, bo w zeszłym sezonie Ney jeszcze troche odciazal Messiego od kreowania gry. Co by nie mowić to byli dwaj piłkarze z najlepszym przeglądem pola. Dodatkowo Rakitic i Gomes to nie sa piłkarze którzy kiedykolwiek beda bardziej kreatywni. Nie mozna sie przeglądu pola nauczyc. Totalnie nie na ta pozycje piłkarze ( pomocnik w Barcelonie). Jedyna nadzieja gdyby nje udało sie ściągnąć to odrodzona forma Busiego, ktory by wrócił do prostopadłych podań oraz odpalenie sie Denisa, bo chłopak pokazuje ze ma lepsza wizje niz połowa naszych pomocników.

Po trzecie - kluby wołają za wysokie ceny podobno. Załóżmy ze zachowujemy 300 milionów na następne okienko. Oprócz tego ze ryzykujemy dymisja Ernesto Valverde (oraz naszego kochanego zarządu). Czy maja 400-450 milionów w następnym okienku nagle Liverpool bedzie zadał 50 milionów za Coutinho? Wszyscy beda wiedzieć ze mamy jeszcze wiecej hajsu i desperacko potrzebujemy wzmocnień bo Barca nie chce trzeciego z rzędu zmarnowanego sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?