- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
8
Rzeczywiście wyglądamy na nieudaczników w oczach piłkarskiego świata...
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/895943531168182272?p=v
0
@barceloonka92 Trzeba czekać do kolejnych wyborów na prezydenta Barcelony. Z tym nic nie osiągniemy niestety.
1
@barceloonka92 Sylwia nie ukrywaj się za zdjęciem Antonelli, wstaw swoje. :D
Co do zarządu to są kompletni nieudacznicy i od dawna to powtarzam. ;)
1
@kuba1624 Kuba nie ukrywaj się za zdjęciem herbu Barcy wstaw swoje xD
Niestety... gdzieś tam głęboko wierzę że do końca miesiąca jednak ktoś do nas przyjdzie
0
@eryczek09 Słaba perspektywa wiecznego czekania.
1
@barceloonka92 Ja mam niewyjściową twarz. :D
Nie wiem... ja się coraz bardziej obawiam, że nikt nie przyjdzie a jak już przyjdzie to nie będzie to zawodnik z topu. ;)
0
@kuba1624 Wiesz może ja też mam xD po co świecić swoją facjatą wszędzie gdzie się da? Tu są inne cele :)
My to zawsze mamy pecha. Jak kogoś juz chcemy to jest to ktoś kto jest kluczowy dla swojej drużyny i nie chcą go sprzedać za żadne skarby. I potem bierzemy byle kogo bo czas nagli.
0
@barceloonka92 W to nie wierzę, ale decyzje szanuje. :D
Pecha albo po prostu tak potrafia negocjować, Real nie ma problemów z wyciaganiem kluczowych zawodnikow innych druzyn. :)
0
@kuba1624 No ale pomyśl jeśli te oferty są rzeczywiście na ponad 100mln to jak to zaszło daleko? Jeśli takie oferty są dla innych zbyt niskie... przecież to wszystko jest jednym wielkim nieporozumieniem żeby takie kwoty dawać za zawodników, którzy nie są tyle warci.
0
@barceloonka92 Wiem ale teraz mamy taki rynek co zrobic. :)