La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1015 Culés

13

Powiem tak. Dembele, Cou i Seri - będzie pięknie.
Dembele i Seri - będzie super. Tylko mam nadzieję, że jednak uda się ściągnąć tego Coutinho. Oby jutro wyjaśniła się też przyszłość Dembele, choć dzisiejsza rozmowa może dotyczyć jedynie jego zawieszenia. Niech Dembele stoi przy swoim.

0

@PatrychoO W przypadku kiedy do klubu przychodzą Seri, Coutinho i Dembele, automatycznie robi się bardzo ciasno dla Roberto.

1

@sidzej Roberto będzie albo w once de gala, albo pierwszym rezerwowym. Zjada Gomesów, Denisów i mimo wszystko Rakiticiów. Do tego jest młodszy od Iniesty. Valverde nie wygląda mi na głupka, nie widzę powodów, dla których miałby na niego nie stawiać.

0

@sidzej Prawda, tylko że warto jest mieć kilka solidnych, ale naprawdę solidnych opcji do rotowania. Tak w ogóle, to Rafinha zabiera miejsce dla gracza spoza UE?

konto usunięte

0

@sidzej Dlaczego? Niemożliwe jest to, że dołączy do nas tych trzech zawodników, a nawet, gdyby to Seri rywalizowałby z Roberto o pierwszy skład.

konto usunięte

0

@sidzej No i co, że robi się ciasno dla Roberto? Niech walczy o skład. Jak będzie super grał, to on będzie wychodził w podstawie.

0

@PatrychoO Nie. Obecnie tylko Luis Suarez i ewentualnie Marlon (jeśli liczyć go jako członka pierwszego zespołu).

0

@bozyszczu A możliwa jest opcja, że Marlon byłby powoływany na mecze jako gracz Barcy B i dzięki temu dałoby się mieć 3 graczy spoza UE + Marlona?

1

@PatrychoO Rafinha chyba ma obywatelstwo?

0

@sidzej Po odpowiedzi wyżej wygląda na to, że tak. Paulinho będzie tym trzecim. Dlatego ciekawi mnie, czy można zrobić ten "myk" z Marlonem.

1

@PatrychoO Nie chciałbym wprowadzać nikogo w błąd xD szczerze to nie wiem. Barca B może zgłosić dwóch piłkarzy spoza UE. Na mecz pierwszego zespołu można chyba brać dwóch czy trzech zawodników (nie mam pewności co do liczby takich graczy) z drugiej drużyny, ale nie wiem jak to wyglądałoby w przypadku limitu obcokrajowców. Barcelona powinna załatwić Suarezowi obywatelstwo, bo w jego przypadku wystarczyło siedzieć w Hiszpanii przez dwa lata, żeby mieć możliwość ubiegania się o nie. Seri nie byłby ewentualnie traktowany jako obcokrajowiec na podstawie Układu z Kotonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?