La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 925 Culés

13

Smutno będzie jak Dembele odwalil cała tą szopkę na darmo no Barcelona zdecydowała kupić Paulinho i cou a na niego nie będzie kasy xD

konto usunięte

6

@Jaro1279 Nie wydaje mi sie by Dembele miał zostać w Borussi, nie po tym co odwala. Przyjdzie tylko pytanie kiedy i za ile.

0

@QAZ Real go przygarnie chętnie podejrzewam :)

1

@Jaro1279 Teoretycznie transfery Coutinho i Dembele (bez zmiennych) da się zamknąć w budżecie ze sprzedaży Neymara. Na Paulinho poszłoby to, co klub ma w banku. Szkoda tylko, że nie starczy wtedy na stopera. No i kto w takim razie odejdzie? Gracze do środka pola w przypadku transferów Paulinho i Coutinho: Sergio, Paulinho, Samper, Roberto, Gomes, Rakitic, Rafinha, Iniesta, Denis, Arda, Coutinho. Nawet jeśli uwzględnimy Denisa jako skrzydłowego, to i tak odejść będzie musiało 3-4 kolejnych zawodników. Samper, Arda i kto dalej? Najwięcej mówiło się o Sergim Roberto...

konto usunięte

0

@Jaro1279 Marzy o grze w Barcelonie i dostanie pierwszy skład. Już widze jak idzie do Realu

2

@hen0x Jeżeli oddadzą Roberto kosztem paulinho to będzie najgorszy transfer ostatnich 10 lat podejrzewam:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?