- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1266 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1266 Culés
0
Paulinho. Temat rzeka. Patrząc na samego zawodnika naprawdę nie jest taki zły. Siła fizyczna, świetny strzał z dystansu, niezłe wyszkolenie techniczne, dobry odbiór piłki, no i koleś biega jak pies spuszczony ze smyczy-wygląda jakby nigdy się nie męczył.
Tyle, że minusów jest cały ogrom i są wręcz fundamentalne. Stary, drogi, zabierze miejsce innym, młodszym, nie potrzebujemy takiego zawodnika, a Seri dużo lepszy za tę samą cenę. Do tego wielka wtopa wizerunkowa, którą footrolle i inne karakaństwa wykorzystają. Jak Paulinho nie wyjdzie śmieszkom nie będzie końca. Transfer typu Matje. Chociaż Rudy grał nieźle i okazał się dużo lepszy, niż na początku myślano, taki transfer wydaje się nie mieć prawa pozytywnego zakończenia, czyli, żeby Paulo posiedział ze 2 lata, przydał się i został sprzedany do Milanu czy czegoś takiego za porządne pieniądze rzędu 20 baniek. To po prostu ma za dużo minusów i bardzo dziwię się Bartkowi(no chyba, że to jakiś wałek, ktoś tu wstawiał, że firma brata Bartka jest blisko związana z szefami zespołu Paulinho), że mając nad sobą wotum nieufności robi coś takiego. Jeszcze jakby to podawały Mundo czy Sporty to byłbym jeszcze bardziej spokojny o brak transferu Paulinho niż wcześniej, ale to podawał Romero, sprawa jest poważna. Nawet jak Paulinho okaże się świetnym wzmocnieniem, kluczowym zawodnikiem ławki, będzie biegał za 3 i zaliczy ripostę życia dissując Ramosa próbującego połamać Messiego, to i tak nie uznam tego transferu za rozsądny. Pociesza mnie fakt, że oprócz Paulinho musi przyjść inny pomocnik. Jeśli nie to ludzie już na bank wywalą zarząd. Jedynym kandydatem jest Coutinho. Filip+Suarez+Paulinho=3 miejsca dla graczy spoza UE, czyli będą musieli dokupić jeszcze stopera, co mnie cieszy, bo bardzo popieram transfer Inigo.
0
@Bartek22 bedzie 11 pomocnikiem u nas i kolejnym, ktory nie jest rozgrywajacym ;) Jak potrzebujemy kogos do biegania to jest Roberto, ktory w tej sytuacji moglby odejsc