La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

1

Paulinho + Vermaelen + Gomes + Alcacer + Digne + Mathieu + Douglas + Arda = €200m wasted.
https://pbs.twimg.com/media/DHPELpIVYAAZCAZ.jpg
Akcja trwa w najlepsze ;)

17

@Gaucho Paco, Digne i Mathieu to spoko transfery.

Paulinho ocenimy jak rozegra choć minute.

konto usunięte

3

@Eto'o9 R10 Transfery rezerwowego Psg Digne, Starucha palacza Mathieu i średniaka paco to mogłyby być dobre transfery villarreal a nie Barcelony.

0

@dawidek107 A Ty myślisz ze lepsi przyjdą żeby u nas ławę grzać?

0

@Gaucho Paco, Digne i Gomes mają jeszcze kariery przed sobą, zresztą przy 40 milionach za Paulinho, 40 za Gomesa to promocja.

PS:Najlepiej inflację na rynku pokazuje fakt, że po słabym sezonie kluby chcą kupić Gomesa za ponad 50 baniek.

0

@Pressinho Tak jak i chcialy Turana za 40, a jak jednak ma odejsc to nikt 15 nie chce dac. Ploty

0

@damian_sto Rok temu, Chinole tyle dawali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?