La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

6

założenie: jesteśmy w stanie wyciągnąć tylko jednego zawodnika z dwójki Cou/Dembele. Kogo chcielibyście?

Ja Cou. To jest świetny moment żeby go ściągnąć. W krótkiej perspektywie mógłby wypełnić LS, ale w długiej ma papiery na następce Iniesty. Wszystko wyjdzie z praniu.

Z kolei Dembele ma dopiero 20 lat. Można z nim poczekać dajmy na to rok. Wydaje się być mniej priorytetowy niż Cou przy założeniu, że wybieramy jednego z nich.

A wy jak myślicie?

konto usunięte

37

@hoeniker  Wolałbym Dembele, bo Cou nie rozwiaze naszych problemow w pomocy, a brak topowego LS tylko przyspieszy nasz - i tak juz ostry - zjazd jakosci.

0

@hoeniker  Ja bym brał Dembele bo nie ma nikogo na LS. Na pomoc można coś jeszcze uciułać.

0

@al Fayed Ja nie zakładam, że Cou to lek na problemy w pomocy. To ma być opcja najpierw na LS. Wg mnie topowa i nieco podobna do poprzednika na LS (pod względem np. rozgrywania)

0

@Cvzx patrz wyżej. Piszę o Cou w kontekście wypełnienia luki po Neymarze ;)

konto usunięte

0

@hoeniker  Ciężkie pytanie, Coutinho byłby zdecydowanie "bezpieczniejszą" opcja bo gra już parę lat w Europie i mniej więcej wiemy jaki poziom reprezentuje. Z kolei Demebele to młodziak który albo będzie crackiem albo sobie nie poradzi. Jednak jak to mówią NO RISK NO FUN ;)

0

@hoeniker  Coutinho :) Jest lepszym technicznie zawodnikiem, ograny w lidze angielskiej, i ktoś kto mógłby naszym środkiem pokierować, czy też lewą stroną, bo może grać zarówno ŚPO jak i LS.

Wiadomo najlepiej obydwu, chociaż mi się marzy Hazard zamiast Dembele, ze względu na technikę, która moim zdaniem jest jedynym minusem Francuza.

konto usunięte

0

@hoeniker  Ja bym chcial Dembele i wtedy mozna kupic Seriego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?