La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 861 Culés

2

Dyskusja z serii ,,Co sądzicie o...?" #17

Co sądzicie o: Maciej Maleńczuk

Dla mnie jest to świetny muzyk (nie biore w najmniejszym stopniu zachowania poza sceną), wiele kawałków nawet mi ( rocznik 2000, czyli raczej inne pokolenie) wpada w ucho i lubie czasem sobie go posluchać. Wiem, że prywatnie i publiczne jest dość kontrowersyjny mówiąc lekko. Jednak takie kawalki jak ,,Sługi za szlugi" czy ,,Synu" to majstersztyk :)

Czekam na Wasze komentarze!

---------------------------------------------------------------
Jeśli masz pomysł o kogo mogę spytać w jednym z następnych pytań pisz śmiało na priv!:)
Zapraszam na Kącik Dyskusyjny o osobach nie związanych z pilką nożną codziennie na La Rambli o godzinie 21;30!
Pozdrawiam, gorgota:)

1

@gorgota Dzisiaj odpuszczę :)

1

@gorgota Kojarzę go tylko z filmu Vaiana, grał tam nieźle walniętego kraba :D

1

@elmagico10 Temat nie podszedł? ;P

1

@gorgota No nie tym razem haha ;)

1

@elmagico10 Szkoda:) Ale narazie mam kalendarzyk do 20 sierpnia i tego się trzymam ;P
Mozesz na pv zapoponowac coś :D

konto usunięte

1

@gorgota Ma fajne utwory, zrobione z olbrzymim kunsztem, majstersztyk muzyczny i tekstowy. Lecz to len. Nie znam ani jednej jego dobrej płyty (całej) oprócz tej z Waglewskim gdy to temu drugiemu się chciało. Z reguły jest 1-2 fajne utwory, a reszta to dramat. Ale jak się wydaje płyty na gwałt jak kasy brakuje to tak jest...

1

@gorgota Spokojnie, zobaczymy czym jutro nas zaskoczysz! Dzisiaj już nie zaśmiecam tematu ;)

konto usunięte

1

@gorgota Wole Tymona Tymanskiego szczegolnie z lat 90 tych. Kury, Maslo, Milosc (projetkt Jazzowy tzn Jassowy)

1

@jaikuba Kwestia gustu :P
Osobiscie pierwsze slysze o tej osobie którą napisałes ;D

konto usunięte

1

@gorgota Dobry muzyk, naprawdę ciekawe projekty tworzy. Miał również audycje w Rock Radio z Piotrem Kedzierskim "lekko kontrowersyjną"

1

@gorgota Uwielbiam piosenkę Synu:-) świetny muzyk do tego bardzo ciekawa postać. Na tle naszej nędznej sceny jeden z barwniejszych artystów bo większość ciężko takowymi nazwać.

0

@oleka222 A kiedy on nie byl kontrowersyjny ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?