La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Real w zeszlym roku z nami zgarnal 1 punkt powtorze JEDEN wygral lige kosekwencja I przez nasze bledy przestancie sie nimi jarac albo idzie moze im teraz kibicowac bo sa na fali, ogolnie ja sie nie moge doczekac srody a co dopiero poddenerwowany Messi

12

@foczkyyyhg Od godziny, jednej minuty i 40 sekund jest środa.

0

@CescFàb A u mnie dopiero od 6 minut wiedzial Fabs

3

@GenerałXavi Myślałam, że tylko ja tak mam :D

konto usunięte

5

@GenerałXavi A jak sie zdrzemniesz w srodku dnia ? :D

konto usunięte

0

@foczkyyyhg A w niedziele nas wypunktowali. Tak to działa. Raz się wygrywa a raz przegrywa. Real ma zbyt dużą zaliczkę żeby to stracić.

0

@foczkyyyhg To nie jest żadne jaranie się. Po prostu niektórzy potrafią dyskutować na temat naszych braków kadrowych na tle Realu i nieudolności zarządu. Wszystko zdaje się iść w złym kierunku, nie ma się co oszukiwać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?