- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2065 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
146
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2065 Culés
0
Z jednej strony co roku śmialiście się z kibiców Realu, że po każdym przegranym meczu sprzedają cały skład, z drugiej strony robicie obecnie to samo.
Staliśmy się więźniami swojego stylu oraz... Messiego. Przyzwyczaił nas, że jak nie idzie jest w stanie sam wygrać mecz. Niestety specyfika gry Leo też mocno się zmieniła. W momencie gdy straciliśmy Neymara nie mamy kim atakować. Messi częściej schodził do środka i genialnymi podaniami uruchamiał Neymara lub Albę.
We wczorajszym meczu w ataku grał sam Suarez. W środku pola mieliśmy las czyli samo drewno. Czy taki Denis Suarez i Alena zagraliby wczoraj gorzej niż Rakitic i Gomes? Czy Samper zagrałby gorzej niż Busquest, który myślami był wszędzie tylko nie na boisku? Wątpię.
Za mało dajemy szans młodzieży. Przeważnie jest tak, że jakiś młodzian zagra 1-2 mecze po 20-30minut i już wszyscy na fcbarca.com wiedzą, że jest do d***.
Z jednej strony chcecie odmłodzenia zespołu, z drugiej jest lęk i obawa o wynik.
Obecna sytuacja Jest to też wina poprzednich trenerów, nie tylko Zarządu.
Wielokrotnie w poprzednich sezonach mieliśmy do 60 minut wynik zamykający mecz, a taki Luis Enrique robił jedną zmianę albo wcale zamiast dać się ogrywać młodzieży. Wielu ekspertów o tym mówi, że trening to nie mecz i właśnie mecze najbardziej kształtują piłkarzy. LE robił często błąd bo wpuszczał zawodników, którym wcześniej nie dawał szans w sytuacji beznadziejnej gdzie całą drużyna grała piach, w dodatku wielokrotnie na nie swoje pozycje. Wówczas na takiego zawodnika wpadała fala hejtu bo każdy myślał, że on wejdzie i pozamiata grając 300 minut w sezonie..
Miejmy nadzieje, że nowy trener to poukłada. Cykl klubu to taka sinusoida - raz się jest na górze, raz na dole. My już na dole jesteśmy więc może być tylko lepiej.
VEB!