- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
2
Tak naprawdę ostatnim pomocnikiem którego kupiliśmy i pasował do Barcelony był Fabregas a od jego kupna minęło aż 6 lat!!!!!!!!!!! Song tu zwyczajnie nie pasował , Rakitić nie był złym transferem ale prawda jest taka że na dłuższą metę jest coraz gorszy , Turan to największe nieporozumienie bo na siłę próbowano upychać go do pomocy mimo iż to typowy boczny pomocnik , Gomes to do dziś nie wiem czy miał być rozgrywającym czy ofensywnym pomocnikiem i jego gra jest mocno średnia a co do Denisa to najlepiej czuje się na skrzydle bądz na ofensywnym pomocniku a Lucho wielokrotnie go katował na rozegraniu .Paulinho ma być akurat uzupełnieniem a nie zbawcą . Boże ty widzisz i nie grzmisz !!!!
0
@Matiz123 To jest potwierdzenie tego, że pomoc w Barcelonie to prawdopodobnie najtrudniejsza do obsadzenia formacja w piłce nożnej. System gry jest piekielnie ciężki do opanowania i poza niektórymi wychowankami, mało kto daje sobie radę.
Tym bardziej dziwi fakt sprowadzania Rakiticiów, Gomesów czy Paulinhów.
0
@KwestiaGodzin Jedyne rozwiązanie to kupowanie graczy z najwyższej półki bądź stawianie na swoich którzy są od najmłodszych lat uczeni stylu Barcy
0
@Matiz123 Otóż to. Innej opcji nie ma. Mam cichą nadzieję że chociaż Aleni nie zmarnują.
Jak czytam te komentarze broniące chorych decyzji zarządu, to aż brak mi słów...