La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

4

Jak tak rozkminiam, to te wszystkie madryckie talenty zostały sprowadzone w większości w podobnym czasie. Tutaj upatrywałbym naszą szansę. Jasne, że ci kolesie mają talent, ale pojawili się na przestrzeni 2 lat. Perez buduje zespół jednowymiarowo. Obrał bardzo dobrą taktykę, ale ma ona jedną wadę. Przyjdzie taki moment, że nikt więcej się tam nie zmieści(a może już przyszedł). Dembele może być lepszy od Asensio, Tielemans od Ceballosa, Sanchez od Vallejo, ale oni już ich nie kupią, bo po co? Perełek jest wiele, np. u nas w szkółce, tylko ten nieudolny zarząd nie potrafi ich kupić.

0

@Bartek22 Już za kilka lat trzeba będzie pożegnać Ronaldo, Modricia, Ramosa, Benzemę...pewnie kilku się nie sprawdzi, będzie chciało więcej grać, także miejsce na nowe nabytki się znajdzie

konto usunięte

2

@Amigo_Blanco Za kilka lat to Real może mieć +kilka pucharów europy ;)

0

@anaklamadzama Nie mam prawa się sprzeciwić :D

0

@Bartek22 Ciekawe podejście do tematu. A wziąłeś pod uwagę fakt, że jeśli któryś z zawodników nie spełni pokładanych w nim nadziei, to zostanie sprzedany, a Peres nie będzie miał problemu wylożyć 150 baniek na następnego ? Druga opcja jest taka, że któremuś z "doświadczonych" zawodników spadnie forma i zakończy przygodę w Realu robiąc miejsce następnym... Na siłę, próbujesz się przyczepić do świetnego projektu sportowego jaki zbudował Floro

1

@Bartek22 Spokojnie Real kupuje nawet jak ma kompletną kadrę ;) Są tego wady bo potem goście za 80-100mln grzeją ławę, ale dzięki temu mają taka ławkę że kontuzja podstawowych zawodników im nie straszna ;)

0

@Immunoglobina Nie, do niczego się nie przyczepiam. Po prostu uważam, że skoro on pościągał talenty w 2 lata, to my z lepszym zarządem moglibyśmy zrobić to samo. Zresztą takiego Asensio czy Ceballosa i tak nie wywali. Pierwszego na pewno nie, a drugiego jakby mu nie szło to pewnie zostanie.

0

@Bartek22 Oczywiście, że moglibyście, ale obecna kadra Realu była budowana długie lata, a nie 2. Było po drodze kilka wynalazków, które "rokowały" ale się nie sprawdziły i poszły w świat. Jeśli nie miał skrupułów żeby się pozbyć wychowanków jak Jese, Callejon czy Morata to uważasz, że będzie je miał w stosunku do Ceballosa czy Asensio ? Dziwi mnie Twoja pewność, co do przeprowadzanych transferów, może rozmawiałeś już z Floro na ten temat ? ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?