La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

0

Gdybym ja miał teraz władze w Barcelonie, to bym tam zrobil porządek. Gdyby ludzie myślący byli w Barcelonie tez by zrobili tam porządek.
Okienko transferowe:
OUT:Gomes, Rakitic, Turan, Rafinha, Vermaelen
IN: Coutinho, Dembele, Seri, Davinson Sanchez, Paulinho
Loan: Alena, Samper, Marlon
No ale niestety nie jestem prezydentem i o takim okienku można pomarzyć :(

konto usunięte

0

@BigDaglas Ja to zamiast Paulinho to wolalbym jednak żeby Samper i Alena się ogrywali z pierwszym zespołem a nie cały czas na wypożyczenia

0

@SynOjca Młodzi muszą grać a z tymi transferami i Denisem czy Iniesta, średnio bym to widział.

1

@BigDaglas Człowiek myślący sprowadziłby Paulinho?;)

0

@BigDaglas I kolejny sezon bez transferu na prawą obronę ;)

0

@CN is my home Semedo bym sprowadził ale on już jest wiec haha
Paulinho>Rakitic,Gomes

0

@BigDaglas Paulinho tez juz jest ale go wymieniles dlatego zrozumialem to tak jakbys Semedo nie sciagnal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?