La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

konto usunięte

4

Myślicie że Barca ściągnie Cou i Dembele?

Według mnie NIE, negocjacje trwają długo, Fernandez to nieudacznik tak samo jak Bartomeu, Segura no właśnie Segura... to samo, amatorzy... negocjowali z Chińczykami przez miesiąc i wynegocjowali... klauzulę... BVB i Liverpool pozostają nieugięte, Mogli dopiąć transfery wcześniej (nie wiem czy to wina Neya że nic nie powiedział tylko czekał na premię) teraz wołają 150 mln za jednego. Po za tym najlepiej się ogrywać w presezonie, a oni mogą przyjść nawet po starcie ligi.
Słabo by było gdyby nie przyszli, jak wiemy oboje mają na pieńku z zarządem i kibicami ich klubów, obaj walczą o transfer, a my jak zawsze nieudolni negocjujemy już kolejny tydzień i bez skutków.
Chciałbym żeby przyszli ale myślę że tak się nie stanie, zawsze być lepiej mile zaskoczonym niż gorzko zawiedzionym.

konto usunięte

0

@BarcaFan02 Ja na miejscu zarządu skupiłbym się na ściągnięciu Lemar/Draxler i Seri. Resztę kasy dobrze zainwestować i pozbyć się tego śmiesznego zarządu jak najszybciej. Wtedy to może być udane okienko.

4

@fan1997r Czyli na miejscu zarządu wywaliłbyś samego siebie. Sprytne rozwiązanie ;)

konto usunięte

3

@Bartek22 Fakt. Źle to zabrzmiało. ;) Wybaczcie, ale wiadomo o co chodzi. ;) Chociaż jakby Bartomeu się sam wywalił to mógłby być najlepszy transfer okna. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?