La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

Zwariować idzie z tymi transferami oraz pesymizmem cules. Ja to widzę następująco. Ktoś z tych dwóch przyjdzie na 99%. Wydaje mi się, że chcą najpierw przyklepać Coutinho. Jak zabulą za niego dużo hajsu, to potem przy Dembele się wybronią. Hola, hola jakie 150? Kupiliśmy bardziej ogranego i cenniejszego za 120-130, za waszego damy co najwyżej tyle samo. Wyglądają na pewnych siebie. Pomimo wiszącego nad nimi wotum nieufności klepią Paulinho za 40 baniek i mówią w wywiadach, że cracki są blisko. Jak nie kupią chociaż jednego to nawet żona Bartka będzie chciała jego dymisji. Pytanie tylko czemu tak robią? Może chcieli pierdyknąć taką ofertę, a potem stopniowo polepszać i umniejszać zmienne. I po co ten Liverpool tak go trzyma? U kibiców facet ma przewalone, mówi, że więcej nie zagra. Czyli albo mają powiedzmy te 120 albo wkurzoną gwiazdę na trybunach. Nawet bym się nie zastanawiał.
Najbardziej denerwuje fakt, że do końca okienka 2 tygodnie. Jak oni chcą kupić 2 cracków, sprzedać Rafinhę, Munira, Ardę za normalne pieniądze(to szczególnie u Ardy jest po prostu niemożliwe, może chociaż za 2 pierwszych wezmą ponad 40) i jeszcze przy tam wszystkim wyjść z twarzą? Patologia z tym okienkiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?