La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

2

No to podsumowanie pomeczowe:
Ter Stegen-właściwie nie miał nic do roboty, przy interwencji Maszcze mógł się lepiej zachować.
Semedo-świetny występ, proszę o więcej. Najbardziej imponują przebiegnięte kilometry.
Masche-bardzo dobry występ. Waleczność, pewność siebie i genialna interwencja ze wślizgiem, właściwie uratował zespół.
Umtiti-dobry mecz Samuela, chociaż zabrakło m zdecydowania w niektórych momentach.
Alba-chyba najlepszy na boisku. Świetnie podłączał się do ofensywy+kilka dobrcyh interwencji w obronie. Wielka forma Jordiego.
Sergio-jeden z najlepszych na boisku. Skasował kilka akcji, pokazywał się w ofensywie, na plus świetna klepka z Messim.
Rakitić-wykonał dużo pracy w defensywie, kilka dobrych podań i przerzutów. Poprawny występ, aczkolwiek widok jego próbującego zagrać z piętki był bardzo zabawny.
Roberto-bardzo dobry mecz, pokazał charakter, dużo akcji w ofensywie. Na minus fatalna strata, jakby nie jeszcze bardziej fatalny strzał, to mogłoby się różnie skończyć.
Messi-kilka świetnych dryblingów, słupków :), ale trochę niewidoczny.
Paco-w ogóle nie było go widać. Zaliczył kilka strat w polu karnym. Przeciętnie z małym minusem.
Deulofeu-też się koleś nabiegał, pokazywał się w ofensywie. Bramka(lub nie, nie do końca wiadomo) i asysta, szczególnie to drugie bardzo dobrze wykonane.

Vidal-dobra zmiana, ładnie biegał na skrzydełku, szkoda, że nie udało mu się strzelić, był blisko.
Denis-choć krótko grał, przyjemnie patrzyło się na niego z piłką przy nodze, duża swoboda ruchów. Świetna klepka z Messim. Dobry występ.
Digne-dziwna ta zmiana. Zbyt krótko żeby ocenić, ale minus za żółtko.

konto usunięte

0

@Bartek22 "skrzydełku" - od komentatora się zaraziłeś chyba :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?