La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

0

Apeluję do wszystkich piłkarzy, którzy czytają La Ramblę. Nie podpisujcie 5-letnich kontraktów, mając świadomość, że większy klub się po was zgłosi.
Eriksen-koleś za rok bedziesz miał 2 lata kontraktu, może go nie przedłużaj jak coś? Sam mówiłeś, że jak Totki będą wygrywały to zostaniesz, a jak nie to odejdziesz "szukać nowych wyzwań". Ponoć jesteś cule. O ile tylko Bartek(oby ktoś inny) się po ciebie zgłosi, nie sądzę, żeby były jakieś wielkie problemy. Złożysz TR, będziesz miał 2 lata kontraktu-szef cię puści, pewnie nieźle hajsu wyciągnie, ale myślę, że puści.
Ozil-ty koleżko mógłbyś przyjść już teraz, masz rok kontraktu. Może też go na razie nie przedłużaj? W sumie to cię nie za bardzo chcę, ale jak Coutinho nie do wyciągnięcia i o ile taki ofensywny koleżka jest potrzebny, to wolę ciebie niż brać typa od szejka. W końcu jak jesteś w formie, to świetny zawodnik z ciebie.
Di Maria- po prostu tutaj nie przychodź. Proszę i z góry dziękuję.

Dobra tak na serio to pomoc jest do odbudowania szybciej, niż się może wydawać. Nie musimy kaleczyć tej formacji przez lata. Dobrze przepracowane okienko transferowe, porządni skauci i już za rok pomoc może odzyskać świetność. Jest już za mało czasu, rynek ograniczony, alternatywy za późno rozpatrzone, ale może jakoś ten rok dociągniemy, a na sezon 18/19 to naprawdę może wyglądać dobrze.

Busquets(Paulinho)
Seri(Alena)-Roberto(Coutinho/Eriksen/Keita/Ozil/Gomes?)
Naprawdę można to fajnie zbudować.
Przede wszystkim trzeba sprzedać Rakiticia. Gość będzie za rok niepotrzebny. Włączyć Alenę do pierwszego zespołu, wychowankowie muszą powrócić. Myślę, że Iniesta odejdzie za rok, więc trzeba znaleźć mu zastępstwo i można to rozwiązać na kilka sposobów. Jeżeli przyjdzie Coutinho, to super, jak nie, można postarać się o niego za rok albo znaleźć inne opcje. Tak jak napisałem wyżej. Eriksen będzie miał 2-letni kontrakt i sprowadzenie go nie będzie wyglądało jak wyciągnięcie więźnia z Alcatrazu(jak w przypadku Verrattiego). Ozilowi kończy się kontrakt. Nie jestem jego wielkim zwolennikiem(w końcu stary i z Madrytu), ale jak ma formę to piłkarz świetny. Keita z Lipska ma mieć klauzulę 48 baniek bodajże. Bardo dobry zawodnik. Może nie ta technika co u Coutinho, ale lepsza organizacja gry. Zobaczymy jeszcze co z Gomesem. Jak go teraz sprzedadzą spoko, jak nie, to zostaje i zobaczymy co pokaże. Jak dalej będzie karakanił to definitywnie odchodzi za rok.
No i apel do Bartka i Roberta.
Wy dzbany, zabierajcie się za transfery wcześniej, niż w sierpniu i nie mówcie, że się nie da. Taki Keita sam mówił w wywiadzie, że chciałby zagrać w wielkim klubie jak Barca. Płacicie klauzulę i tyle. Wystarczy się tylko umówić z zawodnikiem(to wam chyba dobrze wychodzi)i klepnąć go wcześniej, niż tydzień przed końcem okienka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?