La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

0

Coś czuję, że z Dembele nici.

0

@MontelQ Czemu?

17

@MontelQ Ja bardziej martwię się o Coutinho. Borussia zażąda spełnienia wymagań,a Liverpool nie chce przyjąć żadnej oferty.

0

@Bartek22 Tzn jak uda się dzisiaj z Coutinho, to Dembele już nie przyjdzie.

0

@BarcaInfo Ja się nie martwię Cou, bo moim zdaniem wystarczy nam jeden z nich. I to bardziej na pozycję lewego skrzydłowego za Neymara bo na ofensywnym pomocniku mogą grać nawet na zmianę Iniesta z S. Roberto. Za to na skrzydle z opcjami D.Suarez i Deulofeu jakoś tego nie widzę.
Choć wolałbym innego skrzydłowego bo zachowanie francuza mi się całkowicie nie podoba.

2

@MontelQ Nie rozumiem dlaczego. Z Dembele sprawa jest w miarę klarowna. Bartek placi hajs i Dembele jest nasz, gorzej z Coutinho. Nie można stwierdzić dlaczego tak się to przedłuża, w końcu to Bartek, nie wiemy co oni tam kombinują, ale wydaje mi się, że plan był/jest taki, żeby najpierw zakontraktować Coutinho, bo gość jest więcej wart. Zapłacimy za niego powiedzmy te 110/120+30 i jest jakiś argument dla Borussi, żeby zbić cenę: "Koledzy, za dużo hajsu chcecie, zapłaciliśmy za gościa, który od kilku lat gra na wysokim poziomie 120, za Dembele tyle nie damy".

0

@Bartek22 Oby tak było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?