- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1149 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1149 Culés
0
Jak myślicie co zrobi Liverpool jezeli Coutinho publicznie powie, że chce odejść?
0
@kuba1624 Sprzeda go, przecież ten zawodnik jest już "spalony" w Anglii.
24
@kuba1624 Opuszczą flagi do połowy.
8
@kuba1624 Publicznie powiedzą że nie ma takiej opcji, klasycznie
0
@chester43 Brawo. Gratuluje inteligencji.
0
@kuba1624 Vice versa, skoro nie rozumiesz tego symbolu.
4
@kuba1624 Pewnie powie, że sprzeda go tylko za 150mln bez żadnych zmiennych i nic w zasadzie się nie zmieni ;)
1
@chester43 No to wyjaśnij co ma opuszczenie flagi do połowy do transferu Coutinho.
0
@kuba1624 Nie zmienią decyzji, skompromitowaliby się przed własnymi fanami wcześniej udając nieugiętych i wypomnieliby mu, że w styczniu podpisał nowy kontrakt.
Sam Coutinho po takich słowach nie wróciłby już na pewno do 1 składu, tym bardziej że drużyna radzi sobie coraz lepiej bez niego.
Za rok może go wziąć PSG, więc wcale nie są w sytuacji bez wyjścia, jak niektórzy twierdzą i nadal będą mogli na nim zarobić.
0
@kuba1624 Będą w żałobie?
1
@chester43 Tak myślałem. Wiec po raz drugi pogratuluje Ci inteligencji. Flagi opuszcza sie na znak żałoby, żałoba jest po tragedii a jezeli Ty porownujesz odejście Coutinho do tragedii to Ci gratuluje. Jak nie potrafisz normalnie odpowiedzieć to mi wgl nie odpisuj bo nie mam czasu na dyskusje z intelektualnymi 12 latkami.
0
@kuba1624 Każdy kibic Liverpoolu dostanie przed meczem Happy Meal od Kloppa ;)