La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1142 Culés

3

Chciałbym, żeby ktokolwiek będzie zarządzał Barcą(oby nie Bartek) miał jaja i przemeblował pomoc tak jak należy. Iniesta pewnie odejdzie i nad tym ubolewam, ale już nie ten wiek i forma. Rakiticia trzeba sprzedać. Nie wiadomo co z Gomesem, być może odejdzie teraz być może nie, ale jeśli zostanie, to musi zaliczyć progres na poziomie Roberto. To jest Barca, tu miejsca na półśrodki nie ma. Rafinhę bym sprzedał, wiecznie kontuzjowany,w dodatku nie ten poziom. Szkoda chłopaka, bo zanim ten cholerny Nainggollan czy jakoś tak mu rozpierdzielił nogę, to prezentował się całkiem dobrze, ale starszemu bratu już nigdy nie dorówna(a jakby dorównał, to bym się bardzo mocno zdziwił). Emerytów jak Turan najlepiej byłoby sprzedać do Chin, szkoda, że się zapiera rękami i nogami. Na razie wypożyczenie do Galata(oby) i może kiedyś się uda. Uważam, że trzeba 3 piłkarzy wątpliwej jakości albo wiekowych(np. Rakitić, Gomes, Iniesta) wymienić na 1-2 cracków, a braki uzupełnić wychowankami albo jakimiś młodymi talentami. Trzeba zmienić ten emerycki trend. Chciałbym za rok zobaczyć pomoc z takimi piłkarzami jak Coutinho, Eriksen, Seri(jeden lub 2 z nich), a do tego jakiś młody talent(Alena, Vitinho). Jeszcze nie wiadomo czy przyjdzie Coutinho czy z podkulonym ogonem wrócą po Seriego czy jeszcze jakoś inaczej, ale tych Rakiticiów i Gomesów to trzeba wywalić.
PS.Nie dajmy sobie zamydlić oczu Coutiniami i Dembelami.
#BartomeuDimiteYa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?