La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1762 Culés

konto usunięte

0

Ci którzy uważają, że Rakitic zagrał dzisiaj dobre zawody nie znają się na piłce. Tak asekuracyjnie grającego zawodnika nie widziałem od czasu Oleguera. Którego notabene bardzo szanuję. 90% pomocników z topowych klubów po prostu wciąga Chorwata nosem.

4

@masq Czasami mam wrażenie że po meczu 90 % wchodzących na stronę jest albo pijane albo niespełna rozumu ...

42

@masq To stwierdzenie, że ktoś nie zna się na piłce, bo ma inne zdanie, jest jedną z najbardziej idiotycznych rzeczy w piłkarskim świecie.

konto usunięte

2

@masq Bo ja znam się na piłce i tylko moje zdanie jest najważniejsze. To właśnie można wyczytać z twojego 1. zdania

Rakitic dzisiaj nie zagrał zle, ale tez nie popisał się żadnym przebłyskiem geniuszu. Nie zmienia to faktu, ze musisz wyzywać od nieznających się na piłce osób, które uważają ze zagrał dziś dobrze

3

@masq http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5591647.html#comment-5591647

Wychodzi na to, że Ty się nie znasz na piłce

0

@masq Pomyslales moze ze taka jego rola w druzynie i tego wymaga od niego trener?
asekuracja innych lini czasami strzalu jak ma okazje

konto usunięte

0

@sidzej Nie znasz się i nie masz nic do powiedzenia, to piszesz takie farmazony dla poleceń ;-)


Czekam na taka odpowiedz kolegi masq do ciebie

konto usunięte

1

@masq Rakitic jest od tamtego sezonu po prostu słaby, niestety. Pytanie czyja to wina? Ludzi od przygotowania fizycznego? Systemu gry? Trenera? Rakitic rusza się jak wóz z węglem, jest o jedno tempo zawsze za wolny, czasami ratują go pojedyncze przebłyski, jakiś wślizg, strzał z daleka. Jednak moim zdaniem na Barcelonę to stanowczo za mało.

0

@oleka222 Kolega do mnie nie odpisze, bo raz dostał opieprz i teraz się boi :P

konto usunięte

0

@sidzej Już nieaktywny. Zauważył ze nici z zielonych herbików to uciekł ze strony

0

@sidzej Zwykle się z tobą nie zgadzam, ale tutaj masz 100% racji.

0

@daniel32778 Już 3 raz piszesz, że zwykle się ze mną nie zgadzasz, ale tu mam 100% racji ;)

0

@sidzej Nie badz wredna i sie nie czepiaj. :p

0

@kuba1624 To jakbyś kazał mi polizać łokieć :D

0

@sidzej Boi się bo zglaszasz ludzi żeby wyrywali bany. Typowe .

1

@sidzej Zalezy czyj. :D

0

@NismoFCB A Ty znasz listę moich zgłoszeń? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?