- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1385 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1385 Culés
15
Obejrzałem Logan: Wolverine. Film świetny. Czasami aż za bardzo przypomina The Last of Us (do fanów PS4). Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Bardzo polecam.
1
@DamianVeB11 Tak ucharakteryzowany Jackman idealnie nadawałby się do roli Joela w ekranizacji The last of us.
1
@DamianVeB11 Pomimo, że The Last of Us jest grą, to dla mnie jest to najlepsza opowieść, jaką doświadczyłem.
1
@PatrychoO Dokładnie. Z resztą wątpię żeby wzorowali się na TLoU, ale bardzo dużo rzeczy się zgadzało - matka nie żyje, dziewczyną opiekuje się taki krętacz, na początku się nie lubią. Naprawdę gdy grało się w tą gierkę, można pomyśleć że to film The Last of Us :)
0
@VEB931 Dla mnie podobnie, tyle że:
1. The Walking Dead Season 1, 2, 3 od Telltale
1. Life is Strange
1. The Last of Us
Wszystko na pierwszym bo nie mogę dać żadnej z tych gier na niższym miejscu :)
1
@DamianVeB11 Miałem dokładnie takie samo wrażenie. A film świetny. Dobre pożegnanie Jackmana jako Wolverine'a. Ciężko będzie się przyzwyczaić do innego aktora. Już wolałbym kontynuację o X-23.
0
@PatrychoO Szczerze to nigdy nie byłem fanem tej postaci (chodzi mi o sympatycznego pana z pazurami) ale ten film mną zamiótł i chyba znowu wrócę do poprzednich części. A co do aktora to jest idealny, ciężko będzie się odzwyczaić.
0
@DamianVeB11 A ja wręcz przeciwnie. Logan to moja ulubiona postać Marvela i DC.
1
@PatrychoO Z Marvela i DC mam ogromny sentyment do Batmana. Od dziecka lubiłem go bardziej niż inne postacie. Z resztą filmy i gry z gackiem to jedne z moich ulubionych :)