La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 765 Culés

2

Jeżeli już nikogo nie sprowadzimy, mowa o Cou to okienko uznam za przeciętne, bo jak odszedł Xavi tak nie załataliśmy po Nim dziury .. Szkoda, że nie wypalił transfer Seri'ego .. Ale mam nadzieje, że S. Roberto odegra ważną rolę w pomocy w tym sezonie.

1

@VamosGirl Słabe*

Dembele na dzień dzisiejszy to dwa poziomy niżej niż Ney

Semedo i deulo to za mało na sytuacje w której znajduje się Barca aby uznać okienko za przeciętne
Nie wspominając o wszystkich niesprzedanych pasożytach/graczy którzy i tak sobie nie pograją

0

@barcaclue97 moim zdaniem największym ciosem jest strata Neymara, kiedyś mieliśmy genialną pomoc, ostatnie sezony MNS, jak nie załataliśmy dziury po Xavim tak dalej jest, sprowadziliśmy Dembele w zastępstwo brazylijczyka i ujmę to tak, mam nadzieje, że stanie na wysokości zadania i dzięki Niemu zapomnimy o Neymarze. Mogło być gorzej hehe.. w tamtym roku dużo osób było zadowolone z okienka a jedynie Umtiti i Cillessen[na tyle minut co gra to prezentuje się dobrze] na plus, reszta bez komentarza ..

0

@VamosGirl True.
Chociaż nie uważam, ze trzeba koniecznie zastąpić Xaviego.
Bliżej nam teraz do 4-2-3-1 niż do 4-3-3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?