La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 913 Culés

0

Jak widzę co robi Bartek i jego spółka, to jest porażka/żenada na taki wielki klub jak Barca. Juve,Bayern porównać do Nas i ich transfery i wgl.. Jeżeli nie wyjdzie z Cou, to już lepiej nikogo niech nie sprowadzają bo jeszcze przepłacą za jakiegoś 30 latka albo kogoś kto do Nas się nie nadaje. Bartek do dymisji i bd mięli kasę za rok na transfery i wgl sensownie wzmocnić zespół, bo tak teraz wydadzą i za rok bd, ograniczony budżet. Teraz postawić na S.Roberto w pomocy i wgl, ale przydałby by się jakiś rozgrywający hehe..Żałuję, że nie wyszło z Seri no ale cóż .. Ja uważam, jak i teraz coraz więcej użytkowników tutaj, że Klopp nie odda Cou. Oni mają kase i teraz sprowadzili Oxa i jeszcze Virgil van Dijk'a za rok Keita i mają mega skład. Boję się, że skończymy z Di Maria i kimś pokroju Mahrez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?