- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1267 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1267 Culés
6
Transfery Barcelony przed sezonem 2017/2018.
Nelson Semedo - 24-latek, który rozegrał jeden sezon na wysokim poziomie, 30 + 20 milionów euro.
Paulinho - 29-latek sprowadzony z Chin, gdzie odszedł, bo nie poradził sobie w Spurs, 40 milionów euro.
Deulofeu - przeciętny 23-latek, którego sprowadzili tylko dlatego, że mogli wykupić go za "promocyjne" 12 milionów euro.
Dembele - wschodzący 20-letni gwiazdor, za którego Barcelona i tak piekielnie przepłaciła, 105+40 milionów euro.
Do tego strata Neymara, przegranie walki o Verrattiego i najprawdopodobniej (na 99%) przegranie walki o Coutinho.
Kiepskie, według mnie, okienko. Kadra jest dużo słabsza niż przed rokiem. Nie rozwiązano głównego problemy, czyli braku kreatywności w środku pola. Ciekawe, kto za to beknie. Przypuszczam, że w pierwszej kolejności Robert. No i mam nadzieję, że za chwile również Bartomeu.
5
@hen0x Slabsza i jednak rok starsza ...
3
@mekston Mnie przeraża też sytuacja w środku obrony. Vermaelen - wiecznie kontuzjowany, Mascherano - obniżył w zeszłym sezonie loty i lepiej już raczej grać nie będzie. Pique - póki co kompletnie bez formy.
1
@hen0x Trzeba było zostawić Marlona i wywalić Verme, lub wypożyczyć Marlona, wywalić Verme i kupić Martineza.
0
@hen0x Wlasciwie dziur jest coraz wiecej - zmiana LS na slabszego gracza, w pomocy dziura jak byla tak jest, w obronie dwoch obroncow Umtiti-Pique ale jak piszesz Gerard kompletnie bez formy narazie a i tak nie ma go kim zastapic