La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

0

Deulofeu - 12 milionów euro.
Lemar - 120 milionów euro.

Różnica w umiejętnościach między zawodnikami praktycznie znikoma.

konto usunięte

34

@hen0x XD?

0

@hen0x No może nie znikoma bo jednak różnica jest, ale Lemar nie pasuję do stylu FCB po prostu.

0

@hen0x To tylko jedno "0" bez przesady.

3

@hen0x Ty tak na serio?

0

@RonnieMonster Ile mozna czepiać się Lemara człowieku...

0

@hen0x Różnica między Deulofeu i Lemarem jest znikoma? To radzę ci kupić okulary bo jesteś ślepy... Lemar to TOP 5 młodego pokolenia obecnie...

0

@hen0x Jajca sobie robisz rozumiem?

0

@hen0x 120 mln za Lemara to przesada, ale jednak przeaadziles z tym porównaniem. Lemar zjada Deulofeu na śniadanie. I nie mówię tego tylko po wczorajszym meczu. Oglądałem wszystkie mecze Monaco w LM i kilkanaście spotkań w lidze.

0

@hen0x Juz nic lepszego w swoim zyciu nie przeczytam :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?