La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

1

Najgorzej że klub nie kupił obrońce albo zostawił Marlona. Vermaelen prędzej się połamie niż rozegra 50 spotkań w sezonie. Na dodatek Arda za wygodnie u nas siedzi i będzie kręcił kebaby na trybunie.

0

@Indyczka Ja liczę, że Arda jednak jeszcze odejdzie do Turcji.. lepiej te minuty dać Denisowi

0

@Indyczka Wystarczy że rozegra 7-8 spotkań przecież on jest CZWARTYM obrońco 50 spotkań to musi rozegrać Pique i Umtiti a przecież jest jeszcze Mascherano.

0

@Lisek Z Ardą to rozwiązać kontrakt powinni i pokazać mu drzwi.

0

@A_Gomesinho_21 A co w przypadku, gdy jeden z nich się połamie? Stary Mascherano.. środek obrony ładnie wygląda dopóki Pique i Umtiti jest w pełni zdrowy.

0

@Indyczka Marlon dobrze że poszedł do Nicei bo musi grać częściej, u nas może grałby 1 mecz na 5 z ławki i 1 na 10 w podstawie jesli Umtiti,Pique i Masche byliby zdrowi.

0

@Lisek Mascherano może jednym z najlepszych na świecie już nie jest ale wciąż prezentuje bardzo dobry poziom.
Oczywiście miejmy nadzieję że kontuzję będą nas omijać bo wiadomo że poziom obrony spadnie ale myślę że ten sezon jeszcze damy radę z tym co mamy.

0

@A_Gomesinho_21 Ja nie potrafię zrozumieć jak można było wypożyczyć Marlona, a zostawić Vermaelena. Przecież oni tak zrobili bo pewnie nie umieli sprzedać wiecznie kontuzjowanego Belga

0

@Lisek Bardzo możliwe przecież to Bartomeu i spółka.
Mimo wszystko wypożyczenie Marlona może wyjść nam na + bo przynajmniej będzie grał a przecież u nas przy Pique, Umtitim i Mascherano za wiele by nie pograł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?