La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Brak transferu klasowego AMF/CMF to jest najmniejsza wtopa zarządu. Na pozycję CMF mamy S.Roberto,Rakitica,Paulinho. Na AMF Iniesta,Rafinha,Denis. Po 3 piłkarzy na każdą z tych pozycji. Gomesa i Ardy nie biorę na poważnie pod uwagę. Większa wtopa to brak transferu środkowego obrońcy i pozostawienie w składzie Ardy i Vermalena. Tak właściwie to mamy 2 środkowych obrońców i jednego zmiennika Mascherano. Na plus oceniam wypożyczenie Marolna,Munira i Sampera, na minus wypożyczenie Douglasa bo trzeba było go sprzedać.

0

@Skaramuczi Na + wypożyczenie Munira? Za rok odejdzie za darmo.

0

@Lisek widzę że dobrze ci idzie czytanie z kryształowej kuli.

0

@Skaramuczi Tak, pozostanie mu ostatni rok kontraktu to myślisz że ile ci dadzą kluby na stół?

0

@Lisek a co on kurde nie będzie mógł podpisać nowego ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?