- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
2
Neymar-Messi-Suarez, Iniesta-Rakitic-Busquets Dani Alves-Pique-Masche-Alba- z tym składem sięgneliśmy po tryplet. Czemu z tym składem
Dembele-Messi-Suarez Roberto-Rakitic-Busquets Semedo-Umtiti-Pique-Alba ma nam się to nie udać ?
0
@Katalonik97 dowiesz się w kwietniu/maju
1
@Katalonik97 Bo rywale są mocniejsi niż byli.
0
@Avada Kedavra Bo nie ma Coutinho?
0
@Katalonik97 Alves>Semedo i Neymar.Dembele
0
@Katalonik97 Coutinho nie wiele by zmienił a juz na pewno nie moje zdanie o tym ze LM w tym sezonie nie wygramy ;-)
0
@Avada Kedavra Coutinho by zmienił bardzo duzo.
1
@Katalonik97 Dodaj na lawce sprawdzonych Xaviego oraz Pedro. To byli zawodnicy ktorzy mogli cos dac.
Do tego sklad byl mlodszy i bardzo zmotywowany po kilku latach porazek szczegolnie w LM.
Najwazniejsze to Neymar w trio zamiast Dembele. Narazie Ney to top5 pilkarzy swiata a Francuzowi jeszcze sporo do tego poziomu.
0
@kuba1624 grając na lewym skrzydle moze i tak.
0
@Avada Kedavra Nie. Grajac na pozycji Iniesty.
0
@kuba1624 za duzo internetów za mało faktów, po za tym on nie jest w niczym lepszy od Andresa.
fakt jest jeden, wszystkie dobre mecze Coutinho były na lewym skrzydle.
0
@Avada Kedavra Jest aktualnie lepszy od Andersa, który gra jeden dobry mecz na 5 i fizycznie juz nie wyrabia. Czasu nie oszukasz. U Ciebie za malo faktów i wiedzy w tym temacie, poogladaj sobie jak gral na tej pozycji i wtedy sie wypowiadaj, ze tylko skrzydlo.
0
@kuba1624 https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/leistungsdaten/spieler/80444
jako srodkowy pomocnik zagrał uwaga! 0 meczy. pozdrawiam :)