La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

5

Co do wczorajszego meczu Polaków, to myślę że ten mecz paradoksalnie dobrze nam zrobił- i kibicom i piłkarzom i może nawet dobrze że przegraliśmy tak wysoko, bo zaraz by była gadka: "ooo wypadek przy pracy, najlepszym sie zdarza, 5 miejsce jestesmy i tak i tak", a teraz wszyscy wiemy że nie jest tak "różowo" jak się wydaje, nie jesteśmy faworytem mistrzostw świata, nie jesteśmy 5 drużyną świata.
Co do samej kadry- myślę że po takim meczu wyciągną wnioski i do następnych spotkań nie będą podchodzić z taką nonszalancją, będą głębiej rozpracowywać przeciwnika i przygotują plany B i C na mecz gdy przeciwnik będzie nas dominował
A co do kibiców... eh, "Janusze" zabierają obywatelstwa- typowe, ale ten mecz uświadomił nam to co napisałem wyżej, jesteśmy dobrą reprezentacją, posidajającą wielu świetnych zawodników, ale nic więcej- oczywiście możemy zaskakiwac zwyciężając z takimi Niemcami, możemy awansować do ćwierćfinału mistrzostw europy i nawet świata- i powiniśmy się z tego cieszyć, bo wreszcie mamy taką reprezentacje, nie oczekujmy od naszych graczy wygrywania wszytskiego ;)

konto usunięte

0

@Kacper1432 w koncu jakiś normalny komentarz,też tak sądzę ze taki mecz był potrzebny ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?