La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

1

W zwiazku z wypowiedzia pana milosciwie panujacego Bartomeu zwracam sie do was z nastepujacymi pytaniami:

1) Czy slyszal ktokolwiek z was o sytuacji, w ktorej agent pilkarza podpisuje za niego umowe (o prace zwana konraktem) i ta umowa jest wazna?

2) Czy w Polsce i w krajach UE jest mozliwosc nawiazania stosunku pracy poprzez posrednikow? Według mojej wiedzy nie, bo bylo by to absurdalne i moglo rodzic wiele nieprawidlowosci. Prawo pracy w krajach UE bylo chyba czesciowo ujednolicane w zwiazku z wolnosciami przeplywu pracownikow, wiec moze i formy zawierania umow tez.

3) W zwiazku z powyzszym czy to ja mam braki w wiedzy i informacjach czy pan prezydent mija sie z prawda, klamie lub poprostu sieje propagande w celu poprawy swojego wizerunku?

PS.
4) Czy lista nazwisk podpisanych pod votum zbieranych wlasnie przeciwko zarzadowi bedzie jawna?

0

@Szklaner Zapewne jest tak, jak myślisz i jak podpowiadałaby logika. Pełnomocnik jest bezcelowy, jeśli pracownik codziennie stawia się w zakładzie pracy, ma obie ręce i nie jest niepiśmienny. Dodając do tego fakt, że ogłasza się kolejno: 'podpisał, podpisał', 'już wszystko ustalone, już zbiera się do podpisania' i 'w sumie nie musi podpisywać bo jego ojciec podpisał' to nie potrzeba geniusza dedukcji żeby wiedzieć, że sprawa śmierdzi na kilometr.

Podpisy pod wotum będą weryfikowane wg nr karty socio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?