La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1840 Culés

5

http://www.ppe.pl/publicystyka/3437/gralismy-w-pro-evolution-soccer-2018-konami-walczy-o-europe-i-pozytywnie-zaskakuje.html
Pes idzie w taka strone,że za kilka lat staną sie grą kompletną. Daje tej grze 15 lat i będą mieli monopol w swojej dziedzinie. PeS po prostu dąży do zrobienia gry doskonałej, a wy przeżywacie licencje w grze w której najlepszy zawodnik to ten, który jest najszybszy...

konto usunięte

1

@x_shaquiri Cool!

0

@x_shaquiri bez kitu ;) fifaczy nie ogarniam. podnieca ich licencja i polski komentarz

a co do Pesa to prawda od wersji 2016 jest naprawdę dobrze i co roku to gołym okiem widać że lepiej.

2018 jest podobno najlepszym PES-em od czasów Pes-a 6stki

0

@Messibestplayerintheworld Fifa zaczeła wygrywać z Pesem w 2013, kiedy to Pes zrobił duze zmiany i wypuscił słabą 14 ale kazda kolejna seria to kolejny krok ku doskonałości. The junrey czy inne FM będą niedługo ssały. to smutne,ze Fifa to chce sie oprzeć na tym FM przecież tego typu gra jest robiona dla jednej osoby ew,zeby z ziomkiem pograć. Tworzenie własnej drużyny czy zawodnika to miesiace genialnej zabawy w kazdym przypadku. Co to jest za zabwa jak w grze masz kilka tysiecy oficjalnych zawodników i dziesiątki lig jak i tak mało kto z tego korzys

4

@x_shaquiri Fifa chce sie oprzeć na FM? Ludzie kupują fife bo tam jest Ultimate, ten MyClub w PeSie to jest bieda w porównaniu do FUT (pomijając kwestie samego gameplayu) i to każdy fan pesa musi przyznać. Mimo wszystko ja w FUT już nie gram i chyba w tym roku pierwszy raz od 5 lat wybiorę grę Konami ;)

4

@x_shaquiri Licencja to żaden argument, bo szybko wychodzą patche i wystarczy je na bieżąco wgrywać i masz wszystko. Składy też są aktualizowane. Komentarz, szczerze? Pykam teraz w Fife17 i już mnie polski komentarz irytuje. W PES17 grałem z hiszpańskim komentarzem i czułem jakbym oglądał mecz Barcy na zagranicznym kanale i było ok ^^

0

@x_shaquiri Serio? xD patrz jak rośnie popularność Fify, a PESa... Ta gra staje się zresztą e-sportem, więc nie wiem jak wpadłeś na pomysł, by napisać te bzdury.
PS. Z tym najlepszym (najszybszym) zawodnikiem to zazwyczaj tak to odczuwają osoby nie potrafiące grać, i to bardzo (choć przyznaję, pace ma nadal trochę zbyt duże znaczenie).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?