- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
1
Wiedzialem od samego rana, że to nie będzie łatwy mecz. Nie nastawialem się na grad goli. Po pierwszych 5 minutach doszliśmy z moim tata do wniosku podczas oglądania, że "będą się męczyć z tymi kur**mi", bo się głęboko cofnęli i są mega zmotywowani. Ale cóż. Koniec końców jest wygrana, są 3 pkt i moim zdaniem fajnie, że to ktoś inny wygrał mecz a nie Messi. Valverde wpuścił dwóch graczy, którzy strzelili dwa gole. Genialnie. Wreszcie to ktoś z ławki uratował nam mecz a nie jak zwykle Messi albo tak jak Enrique- jest 1:0 dla Malagi a on reaguje dopiero w 70 minucie po czerwonej dla Neymara. Fajnie, że od początku wpuścił Denisa- szybka gra, piękny gol. Paulinho- naprawdę ma ciag na ta bramke jak nikt inny. Co do Suareza- wyglądał fatalnie. Coś jest z nim nie tak. Oby złapał formę na wazne mecze. Wiemy jaki jest nasz Wampir. Cały mecz jak 15 latek z drugiej ligi szóstek a jednym zagraniem robi coś czego nikt inny nie jest w stanie zrobić.
1
@Katalonik97 Doszliście z tatą do wniosku, że "będą się męczyć z tymi kur**mi" ? Dla mnie troszkę patola, ale nie mi oceniać :/
0
@bixmix Powiedzieliśmy: " Będą się z nimi męczyć" a to złe słowo dodałem ja, bo nie znoszę takich drużyn co się zamurowuja cały mecz i się wyraźnie boją kontaktu a nagle wychodzi im strzał życia... Strasznie to wkurza.
0
@Katalonik97 Aaa to inna sprawa :D Znaczy nie czepiam się bo sam przeklinam i nie wiem w sumie ile masz lat, ale tak to dziwnie zabrzmiało jakby twój tata powiedział do Ciebie, że będą męczyć się z tymi ku**ami :D Też nienawidzę takich zespołów :D
0
@bixmix Mam 21 lat spoko. Wiadomo. Czasami się zdarza przeklinac na meczu. ;)