La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

0

Mam kuponik po kursie 50+ i kilka spotkań na dzisiaj (Chelsea vs Arsenal, że obie strzelą, Juve, Milan i jeszcze kilka innych), a na samym końcu kuponiku mecz RSSS vs Real i mam nadzieję, że wszystko wejdzie i pozostanie mi już na koniec tylko spotkanie Królewskich bo zawsze chciałem mieć sytuację gdzie zostaje mi ostatni mecz na kuponie i jest to właśnie mecz Realu gdzie: jeżeli wygrają to będę happy bo wejdzie mi kupon, a jeżeli przegrają/zremisują to będę happy bo stracą punkty więc nie mogę przegrać już przed rozpoczęciem spotkania :D

1

@bixmix 4rsenal do jaja przegra :)

konto usunięte

0

@bixmix Ja postawiłem na Villareal,Juve,Hoffenheim,Chelsea,Borussię,Manchester i Athletic Bilbao.Może wejdzie :D

1

@Kajtek77 Ja mam Juve, Milan Borussię, Real, Chelsea i Arsenal strzelą i nie wiem po kiego grzyba postawiłem 12 w meczu Chievo Atalanta :D Również tobie i sobie życzę :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?